Home » Aktuality

Uvařte si pivo doma – 2.vydání

29. Srpen 2016 Bez komentáře

Ahoj pivníci.

Začínám připravovat 2.vydání knihy „Uvařte si pivo doma.“ O první vydání byl vcelku zájem, protože dle informace vydavatele bylo vytištěno a prodáno více jak 3 000 kusů této knihy pro začátečníky. Máte li zájem mi pomoci alespoň námětem, prosím o zaslání námětů na můj pivní email. pivodoma@email.cz . Můžete tam zasílat cokoliv co Vás, jako námět napadne. Zatím jsem obdržel pouze námět, abych uveřejnil přípravu piva ze sladových výtažků a tzv. falešnou dekokci. Což je dost málo. Navíc pro falešnou dekokci nemám možnost v současné době prostudovat žádné údaje, protože oblíbený web „Vařím pivo“ je delší dobu vypnutý.

Jestli má někdo zpracované postupy a poměrně podrobně, byl bych velmi rád. Já osobně tento způsob vaření nepoužívám, protože vařím výhradně na dva rmuty. Budu rád i za zaslání Vašich osvědčených receptů na různé typy piv. Hlavně nemám k dispozici recept na slušný Stout a nějaký dobrý Ejl. No a kdyby chtěl někdo poslat kvalitně udělané fotky z vaření piva, foto domácích pivovárků a různých přípravků, budu velmi rád.

Doufám, že pochopíte kladně mé přání a něčím se budete snažit přispět.

Díky dopředu a „Dej bůh štěstí“ pivníci.  Franta – Svatavský trpaslík

 

 

 

Comments are closed.

viagra
Warning! F528764d624db129b32c21fbca0cb8d6.com has expired. If this is your domain name you must renew it immediately before it is deleted and permanently removed from your account. To renew this domain name visit http://www.NameBright.com