Home » Aktuality, Vybíráme

Uvařte si pivo doma

13. Prosinec 2015 Bez komentáře

Ahoj pivníci.

Knihu „Uvařte si pivo doma“ asi většina z Vás zná. Vyšla před dvěma roky (můj první pokus) a setkala se snad s příznivým ohlasem. Vím, že potřebuje mnohé vylepšit, najde se určitě i mnoho námětů, co by tam mělo být zařazeno, ale jak jsem naznačil, byl to první pokus.

.

Vydavatel pan Svojtka mi minulý týden sdělil, že kniha měla vydavatelsky příznivý ohlas – celkem bylo vytištěno 3024 kusů, což jsem ani sám nečekal a proto mne požádal jestli bych do podzimu nepřipravil 2. vydání.

.

Obracím se tímto na celou homebrawářskou společnost s velkou prosbou o pomoc a náměty. Chcete li mít v druhém vydání širší rozsah postupů, týkající se vaření piva v domácích podmínkách, přispějte svými poznatky, náměty, fotografiemi a prostě vším co Vás napadne. Spolu s redakční radou vydavatelství se pokusím Vaše náměty zapracovat a připravit do knižního vydání tak, aby kniha mohla na příští vánoce být na trhu.

.

Jen tak mne napadá třeba vaření a postupy ze sladových výtažků, tzv. falešná dekokce, svrchní piva  a zbytek záleží jen na Vás. Budu velmi rád za jakýkoliv námět, poznatek fotku, aby tato kniha sloužila nám a dalším zájemcům, kteří teprve přijdou.

.

Veškeré náměty prosím posílejte na email: pivodoma@email.cz.

.

Předem Vám všem díky a „Dej bůh štěstí“.

 

Comments are closed.

viagra
Warning! F528764d624db129b32c21fbca0cb8d6.com has expired. If this is your domain name you must renew it immediately before it is deleted and permanently removed from your account. To renew this domain name visit http://www.NameBright.com