Home » Aktuality, Vybíráme

Uvařte si pivo doma

13. Prosinec 2015 Bez komentáře

Ahoj pivníci.

Knihu „Uvařte si pivo doma“ asi většina z Vás zná. Vyšla před dvěma roky (můj první pokus) a setkala se snad s příznivým ohlasem. Vím, že potřebuje mnohé vylepšit, najde se určitě i mnoho námětů, co by tam mělo být zařazeno, ale jak jsem naznačil, byl to první pokus.

.

Vydavatel pan Svojtka mi minulý týden sdělil, že kniha měla vydavatelsky příznivý ohlas – celkem bylo vytištěno 3024 kusů, což jsem ani sám nečekal a proto mne požádal jestli bych do podzimu nepřipravil 2. vydání.

.

Obracím se tímto na celou homebrawářskou společnost s velkou prosbou o pomoc a náměty. Chcete li mít v druhém vydání širší rozsah postupů, týkající se vaření piva v domácích podmínkách, přispějte svými poznatky, náměty, fotografiemi a prostě vším co Vás napadne. Spolu s redakční radou vydavatelství se pokusím Vaše náměty zapracovat a připravit do knižního vydání tak, aby kniha mohla na příští vánoce být na trhu.

.

Jen tak mne napadá třeba vaření a postupy ze sladových výtažků, tzv. falešná dekokce, svrchní piva  a zbytek záleží jen na Vás. Budu velmi rád za jakýkoliv námět, poznatek fotku, aby tato kniha sloužila nám a dalším zájemcům, kteří teprve přijdou.

.

Veškeré náměty prosím posílejte na email: pivodoma@email.cz.

.

Předem Vám všem díky a „Dej bůh štěstí“.

 

Comments are closed.

viagra