Home » Aktuality, Vybíráme

… Recepty na pivo doma vařené …

19. Květen 2014 Bez komentáře

Ahoj pivníci.

.

Protože mám možnost v administraci těchto stránek, prohlížet mimo jiné i statistiky týkající se návštěvnosti jednotlivých témat, převažuje jednoznačně návštěvnost stránek kde jsou tak jak běžel čas, jednotlivé recepty. Protože, ale množství těchto receptů je poměrně hodně, budu muset pomalu připravit určitou změnu, týkající se řazení jednotlivých druhů piva. Chtěl bych v kategorii receptů zavést podstránky, kde budou uváděny zvlášť jednotlivé typy – uvedu například: ležák, Pale Ale, pšeničné, atd.

.

K tomuto bych současně potřeboval Vaši pomoc, která bude úplně jednoduchá. Chtěl bych Vás tímto požádat o zaslání Vašich receptů na pivo, které se Vám osvědčilo a k němu samozřejmě popis, jak jste jej vařili.

.

Já k tomu mohu pouze nabídnout to, že recepty budou mít uvedeného autora, Vaše pojmenování a případné Vámi požadované označení.

Věřím, že se nějaký ten recept objeví a že se budete chtít pochlubit co se Vám povedlo a současně čím chcete osvěžit tu naši Českou ležákovou jednoduchost.

.

Poznámka na závěr: V případě, že dodáte i foto k Vašim receptům, budu rád, ale současně požaduji, aby to byly jen a pouze Vámi vytvořené fotky a nikoliv nějaké profesionální, stažené někde z internetu. Upozorňuji na to předem, protože mne jedna taková fotka stála skoro 2 měsíce hádek a současné skoro 2 000,- Kč, jako autorský poplatek a pokuta za neoprávněné uvedení na internetu, bez souhlasu majitele fotky.

.

Tak to by asi bylo pro dnešek vše a bude jen na Vás, jestli mi poskytnete nějaký ten materiál k uveřejnění.

.

No a na závěr zveřejňuji můj nový E-mail:  pivodoma@email.cz

.

Ahoj pivníci

 

 

 

 

Comments are closed.

viagra