Home » Archiv

Archiv pro Květen 2011

Aktuality, Vybíráme »

[29. Květen 2011 | Komentáře nejsou povoleny | ]

Ahoj pivníci.
Autor prográmku, který počítá výslednou barvu piva podle druhů sladů, jej upravil a doplnil o některá vylepšení.
Máte li zájem, je možno si novou poslední verzi stáhnout na stránkách Kralupského ďáblíka.

Aktuality, Vybíráme »

[22. Květen 2011 | Komentáře nejsou povoleny | ]

Toť otázka.
To zjistit je přece snadné. Náš kolega Petr – Kralupský Ďáblík, si dal tu práci a zpracoval pro nás všechny prográmek, podle kterého si můžeme připravit náš recept na pivo tak, aby mělo i tu barvu, kterou si přejeme. Vyvarujeme se tak metody pokus – omyl, jak asi všichni, kteří vaříme, dobře známe.
Tak kdo má zájem o tenhle prográmek, může kliknout napravo na této stránce na odkaz Kralupský minipivovar a program je zde volně ke stažení. Až si jej prohlédnete a případně budete mít náměty na další zlepšení, je …

Aktuality, Vybíráme »

[17. Květen 2011 | Komentáře nejsou povoleny | ]

Ahoj pivníci.
Zapište si prosím datum 18.6.2011, jako datum otevření a zahájení provozu Sokolovského pivovaru s pořadovým číslem 3.
První pivovar s objemem varny 100 litrů, je již dávno minulostí. Druhý pivovar s objemem varny 650 litrů pomalu končí a k uvedenému dni bude provedeno zahájení provozu ještě většího pivovaru s objemem varny 1500 litrů.
Zcela určitě již velmi slušný objem. A kde je pivovar umístěn ? Pro znalé jen kousek od stávajícího pivovaru č.2 a tedy opět na „Starém náměstí“, ale v historickém objektu kláštera. Zde se v objektu našel za podpory …

Vybíráme »

[14. Květen 2011 | Komentáře nejsou povoleny | ]

Ahoj pivníci.
Po delší době se na Vás obracím s velmi důležitou prosbou. Před mnoha roky jsem začal propagovat program pro vaření piva. Mnoho roků jej sám používám až do dnešního dne, kdy totálně zkolaboval.
Již několikrát se mi stalo u programu Brauanlage, že „zatuhnul“ počítač. Moc jsem tomu nevěnoval pozornost a až teprve později jsem si současně uvědomil, že se počítač pronikavě zpomalil. Bylo nutno tedy reinstalovat celý počítač a můj kolega, který toto vše realizuje, provedl reinstalaci i tentokrát.
Ze začátku vše běželo jak má, ale po nějaké době jsem si …

viagra